Niszczenie Dokumentów

Masz pytania? Zadzwoń!   +48 72 90 57 381

                                          +48 72 90 57 384

 

Data Fox Sp. z o.o. © 2017  |          Regulamin Strony. Ta strona wykorzystuje pliki cookie, kliknij  Polityka Prywatności po więcej informacji.  

DatafoxEkologiczny znak

Data Fox w skrócie

Nasze zasady

Kilka słów o naszych pomysłach i działalności

Główne obszary działalności

SlideCzasWzrost

Firma powstała w marcu 2015 roku i jest w całości fianasowana z prywatnego, polskiego kapitału.

Data Fox dostarcza szeregu innowacyjnych rozwiązań oraz usług związanych z  niszczeniem dokumentów oraz organizacją biura dla firm i instytucji.

Wiemy jak dużym problemem, często niezauważanym, jest organizacja obiegu dokumentacji niejawnej w każdej niemal firmie oraz przygotowanie jej do zniszczenia. Często niszczenie dokumentów jest organizowane 'ad hoc' w momencie kiedy upłynął termin ich ważności lub brakuje miejsca w biurze czy archiwum. Związane jest to ze znacznym kosztem, gdyż dokumentacja taka wymaga posortowania, usunięcia elementów plastikowych czy metalowych. Wiąże się to również z niebezpieczeństwem dostępu osób trzecich do dokumentacji niejawnej (przy segregacji dokumentów oraz podczas niszczenia w niszczarkach przemysłowych - popularnie cięcie kartek papieru na drobne paski).

Partnerstwo w poszukiwaniu najlepszych rozwiązań.

Rozwój z poszanowaniem środowiska naturalnego.

Współpraca na każdym poziomie działania to serce naszej filozofii. Oferowanie najwyższej jakości produktów i usług dostosowanych do potrzeb klientów jest celem działalości firmy Data Fox.

Wspierając i chroniąc środowisko naturalne dbamy          o przyszłość swoją oraz następnych pokoleń. Naszym mottem jest "Odpowiedzialny rozwój z poszanowaniem środowiska naturalnego".

1

2

Jesteśmy młodą i prężnie rozwijającą się firmą. Głównym celem naszej działalności jest pomoc dla firm oraz instytucji w organizacji obiegu dokumentacji niejawnej w biurze oraz niszczenie dokumentów.

Archbiox

Mając na uwadze te problemy firma Data Fox opracowała innowacyjny system ArchiBox, który rozwiązuje problem obiegu dokumentacji niejawnej oraz przygotowania jej do zniszczenia. Wykorzystanie systemu ArchiBox nie tylko gwarantuje niższe koszty związane z niszczeniem dokumentacji niejawnej, ale również gwarancje, że żadna osoba nie ma wglądu do tych dokumentów na każdym etapie niszczenia.

ArchiBox Pro Type IV

Niszczony w całości

wraz z plombami na poziomie bezpieczństwa P-7 zgodnie z normą

DIN 66399.

Certyfikat