Niszczenie Dokumentów

Masz pytania? Zadzwoń! +48 729 057 381 

                                         +48 729 057 384

 

Data Fox Sp. z o.o. © 2017  |          Regulamin Strony. Ta strona wykorzystuje pliki cookie, kliknij  Polityka Prywatności po więcej informacji.   

DatafoxEkologiczny znak

Kilka słów o naszych pomysłach i działalności 

Wiemy jak dużym problemem, często niezauważanym, jest organizacja obiegu dokumentacji niejawnej w każdej niemal firmie oraz przygotowanie jej do zniszczenia. Często niszczenie dokumentów jest organizowane 'ad hoc' w momencie kiedy upłynął termin ich ważności lub brakuje miejsca w biurze czy archiwum. Związane jest to ze znacznym kosztem, gdyż dokumentacja taka wymaga posortowania, usunięcia elementów plastikowych czy metalowych. Wiąże się to również z niebezpieczeństwem dostępu osób trzecich do dokumentacji niejawnej (przy segregacji dokumentów oraz podczas niszczenia w niszczarkach przemysłowych - popularnie cięcie kartek papieru na drobne paski).  

Rozwój z poszanowaniem środowiska naturalnego. 

Wspierając i chroniąc środowisko naturalne dbamy o przyszłość swoją oraz następnych pokoleń. Naszym mottem jest "Odpowiedzialny rozwój z poszanowaniem środowiska naturalnego".

Jesteśmy młodą i prężnie rozwijającą się firmą. Głównym celem naszej działalności jest pomoc dla firm oraz instytucji w organizacji obiegu dokumentacji niejawnej w biurze oraz niszczenie dokumentów. 

Archbiox

Mając na uwadze te problemy firma Data Fox opracowała innowacyjny system ArchiBox, który rozwiązuje problem obiegu dokumentacji niejawnej oraz przygotowania jej do zniszczenia. Wykorzystanie systemu ArchiBox nie tylko gwarantuje niższe koszty związane z niszczeniem dokumentacji niejawnej, ale również gwarancje, że żadna osoba nie ma wglądu do tych dokumentów na każdym etapie niszczenia. 

        ArchiBox

Niszczony w całości

wraz z plombami na poziomie bezpieczństwa P-7 zgodnie z normą

DIN 66399.

Certyfikat