Niszczenie Dokumentów

Masz pytania? Zadzwoń!   +48 72 90 57 381

                                         +48 72 90 57 384 

 

Data Fox Sp. z o.o. © 2017  |          Regulamin Strony. Ta strona wykorzystuje pliki cookie, kliknij  Polityka Prywatności po więcej informacji.  

DatafoxEkologiczny znak

Niszczenie

Dokumentów

Niszczymy wszelkiego rodzaju akta oraz dokumenty, w każdej klasie poufności, do poziomu włókna celulozowego, na poziomie bezpieczeństwa P-7 ...

Zadaj pytanie

Wyciąg z oferty dla instytucji

Proponujemy rozwiązania tradycyjne oraz unikalną metodę niszczenia w systemie ArchiBox. Dla wygody naszych klientów do wyboru przedstawiamy oferty niszczenia jednorazowego oraz znacznie tanszą i wygodniejszą usługę abonamentową.

Oferujemy usługi niszczenia dokumentacji niejawnej dla instytucji, banków, urzędów państwowych, samorządowych, kancelarii komorniczych, notarialnych oraz sądów.

W

Z

Informacje

I

T

Tradycyjne rozwązania

Firma Data Fox posiada w swojej ofercie tradycyjne pojemniki matalowe na dokumentację niejawną. Są one zabezpieczone kluczem oraz plombą bankową.

Bezpieczeństwo dokumentacji niejawnej

B

Pragniemy przedstawić ofertę alternatywną na niszczenie dokumentacji niejawnej utrwalonej w formie papierowej w pojemnikach kartonowych. Proponowany przez nas system ArchBox Pro jest unikalną formą gromadzenia oraz niszczenia dokumentów niejawnych na najwyższym poziomie bezpieczeństwa P7 zgodnie z normą DIN 66399.
 
Większość klientów naszej firmy stwierdziła, że rozwiązanie w postaci pojemników metalowych jest  nieekonomiczne, gdyż w większości przypadków, pojemniki na dokumenty niejawne umieszczane są w pomieszczeniach z limitowanym dostępem, w związku z czym zabezpieczenie w formie pojemnika metalowego z kluczem i plombą wydaje się nieadekwatne do potrzeb i zbyt drogie.
 
 
Archbiox
ArchBox Pro Type IV rozwiązuje problem dostępu do dokumentacji niejawnej, znacznie obniżając koszty utylizacji, spełniając jednocześnie wszystkie wymogi bezpieczeństwa.  
Firma Data Fox oferuje możliwość zniszczenia dokumentacji w tradycyjnej niszczarce na poziomie bezpieczeństwa P-3 lub w hydropulperze HF40 na poziomie P-7 zgodnie z normą DIN 66399.
ArchiboxArchibox
WYŚLIJ WYCZYŚĆ