Niszczenie Dokumentów

Masz pytania? Zadzwoń! +48 729 057 381 

                                  +48 729 057 384

 

Data Fox Sp. z o.o. © 2017  |          Regulamin Strony. Ta strona wykorzystuje pliki cookie, kliknij  Polityka Prywatności po więcej informacji.   

DatafoxEkologiczny znak
archibox

Użycie zwykłej lub przemysłowej niszczarki pozwala na odzyskanie danych, gdyż tnie ona dokumenty na wąskie paski, z których można odzyskać informacje (patrz zdjęcie obok). Ta standardowo dostarczana przez różne firmy usługa nie pozwala na pełne i trwałe zniszczenie dokumentów. W Data Fox wykonujemy usługę niszczenia dokumentów w procesie rozdrabniania do poziomu włókna celulozowego w Hydropulperze model HF40 na poziomie bezpieczeństwa P-7 zgodnie z normą DIN 66399.

Zgodnie z normą DIN 66399 opracowaną przez Standards Committee for Information Technology and Applications (NIA), która weszła w życie od października 2012 roku i zastąpiła normę DIN 32757-1:1995-01, która miała zastosowanie wyłącznie do sposobu niszczenia papieru, dokumenty niszczone do poziomu włókna celulozowego spełniają wymagania poziomu bezpieczeństwa P-7. 

Dostarczamy usług z zakresu niszczenia dokumentów w każdej klasie poufności. Niszczymy wszelkiego rodzaju dokumenty do poziomu włókna celulozowego, co zapewnia trwałe i bezpowrotne usunięcie wszelkich informacji. 

Unikalna na rynku metoda niszczenia brakowanie dokumentów archiwów, dokumentów firmowych, danych finansowych, osobowych oraz każdej innej dokumentacji papierowej.