rozwiązania, których potrzebujesz!

Masz pytania? Zadzwoń!   +48 72 90 57 381

                                          +48 72 90 57 384

 

Data Fox Sp. z o.o. © 2017  |          Regulamin Strony. Ta strona wykorzystuje pliki cookie, kliknij  Polityka Prywatności po więcej informacji.  

DatafoxEkologiczny znak

Niszczenie

Dokumentów

Niszczymy wszelkiego rodzaju akta oraz dokumenty, w każdej klasie poufności, do poziomu włókna celulozowego, na poziomie bezpieczeństwa P-7 ...

paipierCertyfikat

Zadaj pytanie

Poniżej przedstawiamy informacje dla zainteresowanych rozpoczęciem współpracy. Wyciąg z oferty usług, informacje na temat certyfikatów, sposoby niszczenia akt, realizacja zamówień, ekologia w działaniach firmy, oferta dla firm, instytucji, organów samorządowych ...

Opis usługi

Użycie zwykłej lub przemysłowej niszczarki pozwala na odzyskanie danych, gdyż tnie ona dokumenty na wąskie paski, z których można odzyskać informacje (patrz zdjęcie obok). Ta standardowo dostarczana przez różne firmy usługa nie pozwala na pełne i trwałe zniszczenie dokumentów. W Data Fox wykonujemy usługę niszczenia dokumentów w procesie rozdrabniania do poziomu włókna celulozowego w Hydropulperze model HF40 na poziomie bezpieczeństwa P-7 zgodnie z normą DIN 66399.

Zgodnie z normą DIN 66399 opracowaną przez Standards Committee for Information Technology and Applications (NIA), która weszła w życie od października 2012 roku i zastąpiła normę DIN 32757-1:1995-01, która miała zastosowanie wyłącznie do sposobu niszczenia papieru, dokumenty niszczone do poziomu włókna celulozowego spełniają wymagania poziomu bezpieczeństwa P-7.

Dostarczamy usług z zakresu niszczenia dokumentów w każdej klasie poufności. Niszczymy wszelkiego rodzaju dokumenty do poziomu włókna celulozowego, co zapewnia trwałe i bezpowrotne usunięcie wszelkich informacji.

Unikalna na rynku metoda niszczenia archiwów, dokumentów firmowych, danych finansowych, osobowych oraz każdej innej dokumentacji papierowej.

Informacje o niszczeniu dokumentów

O

Z

I

EcoDokumenty
WYŚLIJ WYCZYŚĆ