Niszczenie Dokumentów

Masz pytania? Zadzwoń!   +48 72 90 57 381

                                         +48 72 90 57 384 

 

Data Fox Sp. z o.o. © 2017  |          Regulamin Strony. Ta strona wykorzystuje pliki cookie, kliknij  Polityka Prywatności po więcej informacji.  

DatafoxEkologiczny znak

Organizacja

Biura

Dostarczamy systemy organizacji akt oraz dokumentów w firmie, dzięki którym zaoszczędzisz czas i miejsce w swoim biurze ...

Praca zespolowa

Zadaj pytanie

i kategoryzację zgromadzonych akt jak i odpowiednie opisanie

oraz ułożenie dokumentów oraz kasacja dokumentów

Opis produktu

Dla zapewnienia lepszej organizacji biura, oferujemy Państwu systemy archiwizacyjne ArchiBox. System ArchiBox jest kompletnym, wygodnym i ekologicznym rozwiązaniem problemu archiwizacji oraz obiegu dokumentów w każdym biurze. Nasze ArchiBoxy wyprodukowane są w procesie recyklingu makulatury oraz dostosowane do procesu niszczenia dokumentów.

Skontaktuj się z nami i zacznij oszczędzać. Na każde zapytanie odpowiadamy w ciągu 48 godzin. Dedykowany specjalista odwiedzi Cię w biurze i doradzi najepsze rozwiązanie, dostosowane do specyfiki Twojej działalności i realnych potrzeb. Decydując się na współpracę z firmą Data Fox, oszczędzasz czas i pieniądze, jednocześnie dbając o ochronę środowiska naturalnego.

System archiwizacji ArchiBox przeznaczony dla firm oraz instytucji, zapewnia wygodną pracę z dokumentami. 

Rozpocznij z nami współparcę. Wypełnij formularz zamówienia/zapytania i zacznij oszczędzać. Do Twojej dyspozycji przekazujemy zespół specjalistów.

Archiwizacja

O

Z

A

W procesie archiwizacji wykonujemy wszelkiego rodzaju czynności mające na celu wyłonienie dokumentów,

których okres przechowywania minął

ArchbioxArchiboxArchiboxArchibox

Współpraca

W

WYŚLIJ WYCZYŚĆ