Niszczenie Dokumentów

Masz pytania? Zadzwoń!   +48 72 90 57 381

                                         +48 72 90 57 384 

 

Data Fox Sp. z o.o. © 2017  |          Regulamin Strony. Ta strona wykorzystuje pliki cookie, kliknij  Polityka Prywatności po więcej informacji.  

DatafoxEkologiczny znak

Ekologia i Środowisko

Na skróty

Projekty

Działania Twoich pracowników mają ogromne zanaczenie dla ochrony środowiska naturalnego.

Segregacja odpadów biurowych jest pierwszym krokiem w ochronie środowiska.

Segregacja odpadów biurowych

R

W codziennej działalności biura generujemy bardzo duże ilości makulatury, która nie zawiera poufnych informacji. Taka makulatura z reguły jest wrzucana do ogólnego kosza i zostaje zmarnowana. Proponujemy Państwu odbiór takiej makulatury bezpłatnie w ramach abonamentu na usługi niszczenia dokumentacji niejawnej. Dostarczymy również estetycznie wykonane pudła tekturowe, w których można zbierać makulaturę biurową, wprowadzając jednocześnie kulturę recyklingu w firmie.

Nasze codzienne działania mają bardzo duży wpływ na środowisko naturalne. Każda wykorzystana kartka papieru, czy wybór dostawcy, powinien oprócz aspektów ekonomicznych brać pod uwagę wpływ na środowisko. Każde pudło makulatury oddanej do recyklingu w pojemniku dostarczonym przez nas, ratuje 1 drzewo!

S

ArchbioxPapiery

Produkcja systemu ArchiBox w procesie recyklingu jest jednym z wielu działań jakie podejmujemy, aby zapewnić ekologiczność naszych działań ...

Recykling makulatury

Ekologia