Niszczenie Dokumentów

Masz pytania? Zadzwoń!   +48 72 90 57 381

                                         +48 72 90 57 384 

 

Data Fox Sp. z o.o. © 2017  |          Regulamin Strony. Ta strona wykorzystuje pliki cookie, kliknij  Polityka Prywatności po więcej informacji.  

DatafoxEkologiczny znak

Niszczenie

Dokumentów

Niszczymy wszelkiego rodzaju akta oraz dokumenty, w każdej klasie poufności, do poziomu włókna celulozowego, na poziomie bezpieczeństwa P-7 ...

Zadaj pytanie

Alternatywny sposób niszczenia

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych klientów opracowaliśmy szereg sposobów niszczenia dokumentów, w zależności od specyfiki działalności oraz potrzeb, które w łatwy i przystępny sposób rozwiązują ten problem.

Wiemy jak dużym problemem jest organizacja obiegu dokumentacji niejawnej w każdej niemal firmie oraz przygotowanie jej do zniszczenia. Często niszczenie dokumentów jest oraganizowane 'ad hoc' co powoduje dodatkowe koszty.

A

Z

Informacje

I

O

Odpowiedzialność

Firma Data Fox przejmuje pełną odpowiedzialność za powierzone dokumenty od momentu ich odbioru do całkowitego zniszczenia, a klient jest odpowiedzialny za ich bezpieczeństwo w ramach swojego przedsiębiorstwa czy instytucji.
 
W przypadku pojemników metalowych, istnieje ryzyko odczytania dokumentów przez osobę niepowołaną. Występuje ono po stronie firmy utylizującej powierzoną dokumentację, gdyż każdy pojemnik metalowy musi być otwarty przed zniszczeniem jego zawartości w niszczarce. Pracownicy firmy wykonującej usługę mają wtedy dostęp do niszczonych dokumentów.
 
System ArchBox Pro nie wymaga takiej ingerencji, gdyż karton z dokumentacją jest niszczony w całości, wraz z plombą zabezpieczającą, bez jego otwierania w procesie rozdrabniania do poziomu włókna celulozowego. Zastosowanie takiego procesu jest unikalne i gwarantuje bezpieczeństwo danych.

Bezpieczeństwo dokumentacji niejawnej

B

Pragniemy przedstawić ofertę alternatywną na niszczenie dokumentacji niejawnej utrwalonej w formie papierowej w pojemnikach kartonowych. Proponowany przez nas system ArchBox Pro jest unikalną formą gromadzenia oraz niszczenia dokumentów niejawnych w najwyższym poziomie bezpieczeństwa P7 zgodnie z normą DIN 66399.

 

Większość klientów naszej firmy stwierdziła, że rozwiązanie w postaci pojemników metalowych jest  nieekonomiczne, gdyż w większości przypadków, pojemniki na dokumenty niejawne umieszczane są w pomieszczeniach z limitowanym dostępem, w związku z czym zabezpieczenie w formie pojemnika metalowego z kluczem i plombą wydaje się nieadekwatne do potrzeb i zbyt drogie.

 

 

Archbiox

ArchBox Pro Type IV rozwiązuje problem dostępu do dokumentacji niejawnej, znacznie obniżając koszty utylizacji, spełniając jednocześnie wszystkie wymogi bezpieczeństwa.  

WYŚLIJ WYCZYŚĆ