Archiwizacja dokumentów

Czym jest system Archibox?

System Archibox został przez nas opracowany w 2015 roku i jest udoskonalany do dnia dzisiejszego. Aktualnie składa się z czterech produktów, segregatorów i pudeł archiwizacyjnych które tworzą
jedną całość i mogą być dowolnie kompletowane.

Zespół pracowników Data Fox obserwując potrzeby biur i instytucji, które obsługujemy codziennie wdraża kolejne kartony archiwizacyjne do segregacji dokumentów. Wszystkie produkty z systemu Archibox są wykonane z recyklingu i posiadają znak recyklingu, ecoGenius oraz certyfikat FSC.

Archibox I

Archibox typu I

Wymiary:33,5 x 9.5 x 26.5 cm

Archibox 1 Karton archiwizacyjny na dokumentację przeznaczoną do archiwizacji. Wykonany jest z ekologicznej trzywarstwowej tektury falistej. Jego pojemność to około 750 kartek w formatu A4( 1,5ryzy papieru) lub jeden segregator. Stanowi dobre rozwiązanie dla dokumentów, które nie są w obiegu bieżącym, a wymagają przechowywania jako dokumenty archiwalne oraz niearchiwalne kategorii AiB.

Cena z abonamentem:
Archibox I: 1.70zł
 
Cena bez abonamentu:
Archibox I: 1.99 zł

Archibox IV

Wymiary: 33,5 x 38 x 30.5 cm

Archibox IV Karton archiwizacyjny  na dokumentację przeznaczoną do archiwizacji. Wykonany jest z ekologicznej trzywarstwowej tektury falistej i połączony jest z klapą która bezpiecznie zamyka cały karton.

ZALETY : Pasuje do 99% regałów archiwizacyjnych i może pomieścić 4 szt. pudełek archiwizacyjnych typu Archibox 1, około 2500 kartek w formacie A4 lub pięć segregatorów. Stanowi dobre rozwiązanie dla dokumentów, które nie są w obiegu bieżącym, a wymagają opisu i archiwizacji.

Cena z abonamentem:
Archibox IV: 4,95 zł
Odbiór i zniszczenie: 15,00 zł
 
Cena bez abonamentu:
Archibox IV: 5,50 zł
Odbiór i zniszczenie: 25,00 zł

Archibox V

Wymiary: 50 x 32.5 x 29 cm

Archibox 5 Kartonem archiwizacyjny  teleskopowym na dokumentację przeznaczoną do archiwizacji. Wykonany jest z ekologicznej trzywarstwowej tektury falistej i posiada wieko które bezpiecznie zamyka cały karton.

ZALETY : Pasuje do 99% regałów archiwizacyjnych i może pomieścić 5 szt. pudełek archiwizacyjnych typu Archibox 1, około 7000 kartek w formacie A4 lub sześc segregatorów. Stanowi dobre rozwiązanie dla dokumentów, które nie są w obiegu bieżącym, a wymagają opisu i archiwizacji.
Cena z abonamentem:
Archibox IV: 6,00 zł
Odbiór i zniszczenie: 15,00 zł
 
Cena bez abonamentu:
Archibox IV: 7,50 zł
Odbiór i zniszczenie: 25,00 zł

Databox II

Wymiary:74 x 48 x 48 cm

Databox II karton służący do bieżącego niszczenia dokumentów w biurach, urzędach i zakładach produkcyjnych. Posiada wieko z otworami na plomby bankowe, wykonany jest z ekologicznej pięciowarstwowej tektury falistej. Jego pojemność to około 1,4 m.b. dokumentacji, czyli ponad 40 kg. Idealny dla  mniejszych biur, ze względu na kompleksowy rozmiar oraz funkcjonalność.

Cena z abonamentem:
Foxbox: 25,00 zł
Odbiór i zniszczenie: 50,00 zł
 
Cena bez abonamentu:
Foxbox: 35,00 zł
Odbiór i zniszczenie: 50,00 zł

Databox I

Wymiary:96 x 60 x 38 cm

Databox I karton służący do bieżącego niszczenia dokumentów w biurach, urzędach i zakładach produkcyjnych. Posiada wieko z otworami na plomby bankowe, wykonany jest z ekologicznej pięciowarstwowej tektury falistej. Jego pojemność to około 2 m.b. dokumentacji, czyli ponad 60 kg. Idealny dla biur ze względu na estetyczny wygląd oraz funkcjonalność.

Cena z abonamentem:
Foxbox: 35,00 zł
Odbiór i zniszczenie: 50,00 zł
 
Cena bez abonamentu:
Foxbox: 50,00 zł
Odbiór i zniszczenie: 50,00 zł

Podane ceny są cenami netto, należy doliczyć podatek VAT w wysokości 23%

Archiwizacja dokumentów – Śląsk, Katowice, Tarnowskie Góry, Opole, Poznań