Archiwizacja dokumentów

Czym jest system Archibox?

System Archibox został przez nas opracowany w 2015 roku i jest udoskonalany do dnia dzisiejszego. Aktualnie składa się z czterech produktów, segregatorów i pudeł archiwizacyjnych które tworzą
jedną całość i mogą być dowolnie kompletowane.

Zespół pracowników Data Fox obserwując potrzeby biur i instytucji, które obsługujemy codziennie wdraża kolejne kartony archiwizacyjne do segregacji dokumentów. Wszystkie produkty z systemu Archibox są wykonane z recyklingu i posiadają znak recyklingu, ecoGenius oraz certyfikat FSC.

Archibox 80

Archibox typu I

Wymiary:33,5 x 9.5 x 26.5 cm

Archibox 80 Karton archiwizacyjny na dokumentację przeznaczoną do archiwizacji. Wykonany jest z ekologicznej trzywarstwowej tektury falistej. Jego pojemność to około 750 kartek w formatu A4 (1,5ryzy papieru) lub jeden segregator. Stanowi dobre rozwiązanie dla dokumentów, które nie są w obiegu bieżącym, a wymagają przechowywania jako dokumenty archiwalne oraz niearchiwalne kategorii AiB.

Cena z abonamentem:
Archibox 80: 1.70zł
 
Cena bez abonamentu:
Archibox 80: 1.90 zł

Archibox S5

Archibox 60, archiwizacja, niszczenie dokumentów, data fox

Wymiary: 33,5 x 38 x 30.5 cm

Archibox S5 Karton archiwizacyjny  na dokumentację przeznaczoną do archiwizacji. Wykonany jest z ekologicznej trzywarstwowej tektury falistej i połączony jest z klapą która bezpiecznie zamyka cały karton.

ZALETY : Pasuje do 99% regałów archiwizacyjnych i może pomieścić 4 szt. pudełek archiwizacyjnych typu Archibox 1, około 2500 kartek w formacie A4 lub pięć segregatorów. Stanowi dobre rozwiązanie dla dokumentów, które nie są w obiegu bieżącym, a wymagają opisu i archiwizacji.

Cena z abonamentem:
Archibox S5: 4,95 zł
 
Cena bez abonamentu:
Archibox S5: 5,50 zł

Archibox S7

Wymiary: 50 x 32.5 x 29 cm

Archibox S7 jest kartonem archiwizacyjny  teleskopowym na dokumentację przeznaczoną do archiwizacji. Wykonany jest z ekologicznej trzywarstwowej tektury falistej i posiada wieko które bezpiecznie zamyka cały karton.

ZALETY : Pasuje do 99% regałów archiwizacyjnych i może pomieścić 5 szt. pudełek archiwizacyjnych typu Archibox 80, około 7000 kartek w formacie A4 lub sześc segregatorów. Stanowi dobre rozwiązanie dla dokumentów, które nie są w obiegu bieżącym, a wymagają opisu i archiwizacji.

Cena z abonamentem:
Archibox S7: 6,00 zł
 
Cena bez abonamentu:
Archibox S7: 7,50 zł

Podane ceny są cenami netto, należy doliczyć podatek VAT w wysokości 23%

Archiwizacja dokumentów – Śląsk, Katowice, Tarnowskie Góry, Opole, Poznań