Bezpieczny transport Data FOX

W naszej działalności przykładamy ogromną uwagę do kwestii logistycznych. Zależy nam na tym, by każdemu klientowi zapewnić całkowite bezpieczeństwo transportowanych nośników danych. Naszą kadrę tworzą wykwalifikowani ludzie, którzy cały czas poszerzają swoje umiejętności, by zagwarantować Państwu w pełni fachową i merytoryczną obsługę. Proponowana oferta bezpiecznego transportu dokumentówobejmuje czynności, w których zakres wchodzi:

  • spakowanie wszelkich nośników danych, w tym dokumentów archiwizacyjnych, niearchiwizacyjnych, bieżącej dokumentacji oraz wszelkich dokumentów kadrowych i księgowych,
  • umieszczenie wyżej wymienionych nośników danych w bezpiecznych pojemnikach PLASTBOX, ALUBOX lub wytrzymałych workach BAG FOX,
  • oraz załadowanie ich do pojazdów, które na czas transportu zaplombujemy unikalnymi plombami bankowymi, by zapewnić dodatkową ochronę.

Dodatkowo zajmujemy się także utylizacją i brakowaniem dokumentów każdej klasy tajności. Korzystając z tej usługi, możecie Państwo pozbyć się zgodnie ze wszelkimi wymogami prawnymi zbędnych akt, które zajmują miejsce w archiwum.  Serdecznie zachęcamy do skorzystania z naszej oferty bezpiecznego transportu lub niszczenia dokumentów. 

Profesjonalny i bezpieczny transport dokumentów 

Oferowany przez nas transport i bezpieczne niszczenie dokumentów DATA FOX wykonywany jest głównie na terenie województwa śląskiego, dolnośląskiego, opolskiego małopolskiego oraz wielkopolskiego. Bardzo zależy nam na rozwoju oferty, dlatego też cały czas pracujemy nad powiększeniem liczby naszych pojazdów oraz rozszerzeniem zakresu działalności na kolejne województwa.

Na oferowany przez nas bezpieczny transport dokumentów składają się czynności takie jak załadunek dokumentów do archiwizacji do bezpiecznego systemu archiwizującego ARCHIBOX, a następnie transport zaplombowanymi samochodami wyposażonymi w monitoring GPS. Co więcej, po dostarczeniu akt, zobowiązujemy się także do rozładowania i uporządkowania ich w archiwum,

Zdajemy sobie sprawę, jak ważne jest prawidłowe rozplanowanie tras spedycyjnych dla bezpieczeństwa przewożonych nośników danych wszelkiego rodzaju. Dlatego też w skład naszej kadry pracowniczej wchodzą specjaliści, którzy mają wieloletnie doświadczenie w branży logistycznej. Serdecznie zachęcamy także do zapoznania się z proponowaną przez nas utylizacją, która obejmuje wszystkie klasy tajności niszczenia dokumentów.

Ubezpieczony transport dokumentów

Firma DATA FOX przywiązuje szczególną wagę do bezpiecznego transportu oraz do prawidłowego przebiegu utylizacji lub brakowania dokumentów. Dbamy o to, by korzystać z najnowszych rozwiązań technologicznych, które zapewniają całkowity brak ryzyka stracenia przewożonego materiału oraz znacznie usprawniają przewóz.

Każdy realizowany przez nas transport dokumentów jest ubezpieczony. Dodatkowo wszystkie nasze samochody wyposażone są w systemy namierzania GPS, dzięki którym możemy w każdej chwili skontrolować dany przewóz. Wszelkie dokumenty pakowane są do kartonów archiwizacyjnych FOXBOX 60 I FOXBOX 40, które zostały wykonane z wytrzymałego i spełniającego wszystkie normy bezpieczeństwa materiału. Dzięki temu nasi klienci mogą być w pełni spokojni o prawidłowy przebieg usługi bezpiecznego transportu dokumentów. Aktualnie pracujemy także nad systemem elektronicznego raportowania odbioru, który z pewnością wpłynie pozytywnie na tempo pracy.

Ekologiczna usługa

W swoich działaniach dążymy do doskonałości i staramy się dopasowywać do zmieniającego się świata i oczekiwań naszych klientów. Dlatego też dokonywana przez nas utylizacja dokumentów jest wysoce ekologiczna oraz dobra dla środowiska.

Mogą mieć Państwo pewność, że akta będą we właściwych rękach oraz w sposób prawidłowy zostanie dokonana ich utylizacja. Wszelkie brakowanie dokumentów przebiega w sposób zgodny z prawem. Gwarantujemy także stuprocentowy recykling poprzez przetworzenie powstałych odpadów na szeroką gamę papierów higienicznych, takich jak fox papier toaletowy, fox ręczniki papierowe w rolkach lub jako fox ręczniki „Zetki”, a także inne formy papieru użytkowane, które są powszechnie używane. Dodatkowo proponujemy naszym klientom wyżej wymienione produkty w atrakcyjnych cenach. Decydując się na skorzystanie z oferowanej przez nas utylizacji dokumentów, przyczyniacie się więc także do dbania o środowisko.

Serdecznie zachęcamy wszystkich zainteresowanych niszczeniem lub bezpiecznym transportem dokumentacji do skorzystania z naszej oferty! Gwarantujemy w pełni nowoczesną i ekologiczną usługę w okazyjnej cenie. W razie jakichkolwiek wątpliwości zapraszamy do kontaktu, wykwalifikowani pracownicy z chęcią wszystko wyjaśnią i pomogą ustalić szczegóły współpracy.

Ankieta wyceny skupu makulatury
Wypełnij naszą ankietę i otrzymaj jak najszybszą odpowiedź.